• Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowe

  Profesjonalne produkty od autoryzowanych dystrybutorów.
  Wśród nich akcesoria, urządzenia i sprzęt kosmetyczny.
 • Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne

  Stacjonarne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, cykliczne warsztaty z najwybitniejszymi instruktorami z całej Polski.
 • Sterylizacja Narzędzi

  Oferujemy specjalistyczne usługi sterylizacji narzędzi. Rabaty dla stałych klientów. Odbiór i dowoz do salonów.
 • Sklep Internetowy

  Już teraz mogą Państwo zakupić produkty w naszym sklepie internetowym bez wychodzenia z domu!
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Sklep Stacjonarny Stylmed

Dystrybucja profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, zagęszczania rzęs , depilacji, lakiery hybrydowe, sprzęt i urządzenia kosmetyczne,artykuły jednorazowe, wyposażenie salonu Tylko oryginalne produkty od autoryzowanych dystrybutorów w cenach katalogowych.

Na terenie Lublina zamówienia powyżej 50 zł brutto dowozimy GRATIS

Pomagamy w doborze i obsłudze sprzętu, współpracujemy z producentami profesjonalnych urządzeń kosmetycznych, na Twoje życzenie bezpłatnie sporządzimy kosztorys wyposażenia salonu.

Centrum Szkoleniowe Stylmed

Stylizacja paznokci to nasza pasja, wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia oraz uczestnictwo w wydarzeniach branżowych umożliwia nam tworzenie profesjonalnego systemu szkoleniowego.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kursanta, przygotowane merytoryczne i praktyczne, pracę na produktach i sprzęcie najwyższej jakości. Organizujemy warsztaty i pokazy z najwybitniejszymi instruktorami z całej Polski! Zdobądź nowe umiejętności lub podnieś swoje kwalifikacje.

Sterylizacja Narzędzi od A do Z

Dezynfekujemy, pakujemy, sterylizujemy. Możliwość dowozu. Atrakcyjne ceny dla stałych klientów!

Sklep Internetowy

Już teraz mogą Państwo zakupić produkty w naszym sklepie internetowym bez wychodzenia z domu, zapraszamy do przeglądania naszej oferty online - Lakiery hybrydowe Semilac, stylizacja paznokci i rzęs sklep online